Apie įmonę

A.Šatrausko įmonė „Detava" įkurta 1997 metais.
Pagrindinės įmonės veiklos kryptys yra dvi: prekyba atsarginėmis automobilių detalėmis ir prekyba keturračiais, motoroleriais, motociklais.

sal__1_autodalys_vakarieti__kiems__rusi__kiems_automobiliams_tepalai.jpgMažmeninė prekyba automobilių detalėmis.
Savo pirkėjams siūlome daugiau kaip 25000 detalių asortimentą. Didžiąją jų dalį tiekia Vokietijos gamintojai. Norintiems siūlome ir ekonominės klasės gaminius. Džiaugiamės dideliu nuolatinių partnerių ratu, kuriame daugiau kaip 100 Lietuvos ir užsienio įmonių, dirbančių automobilizmo srityje.

Prekyba keturračiais, motoroleriais, motociklais bei jų detalėmis.
sal__2_moto_dalys_aksesuarai_priemon__s_da__ytojams___rankiai.jpgPrekiaujame vaikams skirtais hobi klasės keturračiais, motoroleriais, motociklais bei suaugusiems skirtais pramoginio-sportinio tipo motociklais bei keturračiais. Didelis ir motorolerių pasirinkimas įprastam kasdieniniam susisiekimui. Galime pasidžiaugti pirkėjais iš visos Lietuvos. Palaikome atsargines dalis sandėlyje visiems prekiaujamiems modeliams. Turime labai platų europietiškų bei kiniškų motorolerių bei keturračių, komplektuojamų su varikliais iki 250 cm3, rusiškų motociklų ir motorolerių atsarginių dalių asortimentą. Galime pasiūlyti gan platų padangų keturračiams ir motociklams pasirinkimą.

© 2011-2015, A.Šatrausko firma "Detava"

Apie mus | Naujienos | Prekių katalogas | Kontaktai